top of page
IMG_0FF10FC0F750-1.jpeg

Snertwandeling

Zo 19 januari

debut11.jpg

Algemene Leden Vergadering 

zaterdag 22 maart 2025

aanvang 14 uur

adres: Postillon hotel Arnhem

Europaweg 25, 6816 SL Arnhem

IMG_0890.jpeg

schapenaanleg test 

29 maart
 
vacht1.jpeg

Workshop Vachtverzorging Briard

Zondag 6 april

 

Locatie : Leersum

Tijd       : 11:30 uur

​

IMG_0092.JPG

Survivalweekend

Za 24 mei - Zo 25 mei

Dit is één van de terugkerende evenementen van de BVN. Het weekend wordt zoals ieder jaar gehouden op Camping Polleur in een prachtig stukje van de Belgische Ardennen, in de buurt van Spa. In dit bericht vindt u alle details voor inschrijving, boeking accommodatie en activiteiten.

 

Allereerst het adres van de camping:

CAMPING POLLEUR

Route du Congres de Polleur

4910 Polleur, België

 

U draagt zelf zorg voor accommodatie op de camping. Voor reservering gaat u naar: https://www.campingpolleur.be/. Vermeld bij uw reservering de code Briard2025. Hiermee bespaart u 10 EUR op de reserveringskosten. Voor eventuele vragen kunt u via email contact opnemen met de Evenementencommissie evenementen@briardvereniging.nl

 

Inschrijving voor dit evenement is open voor iedereen, niet leden betalen 20 euro meer. Aanmelden bij de Evenementencommissie onder vermelding van het aantal personen en honden. De kosten van inschrijving bedragen 40 EUR voor volwassenen en kinderen tot 12 jaar betalen 20 EUR. Hiervoor krijgt u een wandeling met picknick, een supergezellige barbecue of buffet en tenslotte koffie met taart op zondag. Geeft u aan geen gebruik te willen maken op zaterdag van het diner dan bedragen de kosten 20 EUR per persoon. Bedrag bij aanmelding voldoen bij de penningmeester. Rekeningnr.: NL39 INGB 0007 8580 64 t.n.v. Briard Vereniging Nederland / BIC: INGBNL2A.

 

Activiteiten:

Traditioneel vangt het weekend aan op vrijdagmiddag met het zg. ‘zigeuneren’. Wat houdt dit in? Iedereen neemt wat te eten en te drinken mee. Dit kan zelf gemaakt of zelf gekocht zijn, alles is welkom. We zitten dan gezellig met zijn allen in een grote kring om bij te praten en nieuwe deelnemers te verwelkomen. De volgende dag (zaterdag) staat in het teken van de wandeling met de honden. We wandelen in kleine groepjes. Het is deze keer een puzzeltocht over vlak terrein in de omgeving van de camping. De lengte is 10 kilometer. Na terugkomst en een aantal competitieve uitdagingen stelt een deskundige jury de uiteindelijke winnaar vast en reikt de wisselbeker uit ’s avonds tijdens de maaltijd in het restaurant van de camping.

 

Op zondag wordt er koffie met taart gepresenteerd en kan eenieder nog op eigen gelegenheid een wandeling langs de naburige watervallen maken alvorens naar huis terug te keren.

 

Wij hopen op mooi weer en een goede deelname: hoe meer zielen, hoe meer vreugd! 

donna1.jpg

Kampioensclubmatch

en Selectieweekend

Za 14 en Zo 15 juni 2025

We zijn verheugd jullie te melden dat de keurmeesters de heer Max Jones (UK) en de heer Mark Wibier (NL) hebben toegezegd te keuren op ons aankomend clubmatch/selectieweekend.
camping: Priesnitzlaan 4, 6957DE Laag-Soeren.
site: www.campingboszicht.nl 

meer info volgd!​​ 

pup mooi.JPG

Jongehondendag

Zo 28 september 2025

233.jpeg

Workshop Detectie

4 oktober 2025 

Maarsbergen 

Juno bij de Dijk.JPG

Herfstwandeling 

26 oktober 2025

strand.JPG

Strandwandeling

Zondag  17 november 2024

 

Strandtent Nederzandt

Langevelderslag 52-54

2204 AH  Noordwijk

Om 11 uur verzamelen

11.30 start wandeling

Sam 3.jpg

 

Zit er een leuk evenement voor u bij?
Meldt u zicht vast aan om zeker te zijn van een plekje.
dit kan door een mail te sturen naar:  evenementen@briardvereniging.nl 

Vachtverzorging
Workshop Detectie
Haarlemmermeer
Survival
jonge hondendag
bottom of page